طراحی هیجان انگیز

رنو ساندرو با ظاهری جذاب، الهام بخش سفر شما خواهد بود
Sandero

پویایی و قدرت

در رنو اعتقاد بر این است که خودروها میبایست برگرفته از سبک زندگی شخصی افراد و نیازهای ایشان باشد. این مسئله ما را به سوی طراحی بر مبنای " خودرویی به سبک زندگی " راهنمایی کرده‌است. این باور مشترک اکنون ما را به سوی تعهداتمان در زمینه پایداری، سازگاری با محیط زیست که در آن ایمنی و کیفیت برای همه قابل دسترس باشد، سوق می‌دهد. تکنولوژی رنو با این دیدگاه بوجود آمد تا با پیشرفت در زمینه طراحی و تولید خودروهایی که در آن‌ها کاهش نیاز به تحرک به چشم می‌خورد، در خدمت منافع بشر قرار گیرد. ما قصد داریم به خودرو معنای جدیدی بدهیم. چیزی که به چالش‌ها و نیازهای متفاوت جوامع امروزی پاسخ داده و به پیشرفت زندگی افراد کمک می‌نماید.

به طور سخاوتمندانه جادار!

فضای داخلی رنو ساندرو بطور سخاوتمندانه ای جادار است. سه فرد بالغ می‌توانند به راحتی بر روی صندلی عقب بنشینند و از فضای بسیار مناسب آن لذت ببرند. فضای بار حداقل به میزان ۳۲۰ لیتر ظرفیت داشته و هنگامی که صندلی عقب تا می‌شود، این فضای بار تا حجم ۱۲۰۰ لیتر افزایش می‌یابد. این امکان نیز وجود دارد که با جمع کردن بخشی از صندلی عقب، تنها یک صندلی در عقب خودرو نگه داشته شود. اعضای خانواده و دوستان همواره می‌توانند از رنو ساندرو لذت ببرند!

تجهیزات

سیستم تهویه مطبوع

سیستم تهویه مطبوع

کولر بسیار کارآمد و چهارسرعته ، هوای خنک را با توزیعی يکنواخت تامين می‌کند. دریچه‌های زيرپایی ردیف عقب جهت عملکرد و توزیع بهتر در اختيار سرنشينان عقب می‌باشد.
سیستم صوتی

سیستم صوتی

رادیو AM/FM و پخش, CD, AUX, USB MP3 به همراه چهار عدد بلند گوی رودری
چراغ‌های مه‌شکن جلو

چراغ‌های مه‌شکن جلو

این چراغ‌ها دید را در شرایط مه و باران بهبود می‌بخشند
کامپیوتر داخل اتاق

کامپیوتر داخل اتاق

شامل ۶ عملکرد: مسافت کل، مسافت جزء به جزء، میزان سوخت مصرفی، میانگین مصرف سوخت، کیلومتر باقیمانده تا اتمام سوخت، سرعت میانگین می‌باشد.
جعبه داشبورد مجهز به چراغ

جعبه داشبورد مجهز به چراغ

مجهز به چراغ محفظه داشبورد با حجم مناسب ۸ ليتری به راحتی ظرفيت گنجايش مدارک در ابعاد بزرگ را دارا می‌باشد.
پشت سری

پشت سری

پشت سری‌های جلو و عقب کناری ؛ بالن شکل با قابلیت تنظیم ارتفاع
پشت سری عقب وسط؛ ویرگول‌شکل با قابلیت تنظیم ارتفاع