نمایش خودرو

تلیسمان
امنیت

رنو تلیسمان، برنده 5 ستاره در تست سال 2015 EURONCAP
در این آزمون ارزیابی خودرو ها که در 4 جنبه (محافظت از بزرگسالان سرنشین خودرو، محافظت از کودکان در خودرو، محافظت از عابرین پیاده و تکنولوژی های به کار رفته در خودرو) خودرو ها را می سنجد، رنو تالیسمن برنده 5 ستاره شده، یعنی بالا ترین رتبه. طراحان و مهندسین ما بهترین ها را برای شما ایجاد کرده اند. کیسه های هوا، کمربند های ایمنی هوشمند، ضربه گیربرای کاهش شدت ضربه در صورت برخورد با عابرین پیاده و سیستم های کمکی راننده، به شما کمک می کنند با آرامش خاطر بیشتری رانندگی کنید.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه دریافت بروشور
تندر۹۰
جادار و راحت

بی شک یکی از نقاط قوت رنو تندر 90، جادار بودن آن است.فضای موجود در صندلی های جلو و به ویژه صندلی های عقب، و همچنین حجم صندوق عقب در مقایسه با سایر اتومبیل های هم رده، حاکی از فضای مناسب این خودرو است.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه
کپچر
طراحی

به خودتان اجازه دهید که شیفته زیبایی رنو کپچر این شاسی بلند شهری رنو بشوید. این خودرو شباهت و ویژگی های یک خودروی هاچ بک شهری را دارد.
این خودرو با عملکردی عالی و غرور آمیز هویت جدید رنو را بیان می نماید.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه دریافت بروشور
 استپ وی
بیرون خودرو

ساندرو استپ وی یک کراس اور کوچک است بدنه آن کاملا منحنی و به صورت هاچ بک شکل گرفته است. همین هاچ بک بودن آن در محیط های شهری و در هنگام پارک به راننده کمک شایانی می نماید. بدنه استپ وی با ساندرو معمولی یکسان است ولی ارتفاع آن بلند تر است و سپر جلو دارای ضربه گیرهای مشکی است . در جلو یک قطعه تزئینی نقره ای رنگ دیده می شود. همین الگو در سپرهای عقب نیز تکرار شده است و مجموعه این تزئینات، نمای یک اتومبیل بیابانی سر سخت را به آن داده است.
بر روی سقف دو باربند به صورت استاندارد نصب است که با ظاهر استپ وی هماهنگی کامل دارد.
در بخشهای جانبی بدنه حفاظ دور چرخ مشکی و یک رکاب زیبا تکمیل کننده طراحی خارج جاده ای استپ وی هستند. رینگهای چرخ آلومینیومی اسپرت 15 اینچی و از نوع Noxiane است که با بدنه استپ وی در هماهنگی کامل است.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه دریافت بروشور
ساندرو
طراحی

در رنو اعتقاد بر این است که خودروها می بایست برگرفته از سبک زندگی شخصی افراد و نیازهای ایشان باشد. این مسئله ما را به سوی طراحی بر مبنای " خودرویی به سبک زندگی " راهنمایی کرده است. این باور مشترک اکنون ما را به سوی تعهداتمان در زمینه پایداری، سازگاری با محیط زیست که در آن ایمنی و کیفیت برای همه قابل دسترس باشد، سوق می دهد. تکنولوژی رنو با این دیدگاه بوجود آمد تا با پیشرفت در زمینه طراحی و تولید خودروهایی که در آنها کاهش نیاز به تحرک به چشم می خورد، در خدمت منافع بشر قرار گیرد. ما قصد داریم به خودرو معنای جدیدی بدهیم. چیزی که به چالش ها و نیازهای متفاوت جوامع امروزی پاسخ داده و به پیشرفت زندگی افراد کمک می نماید.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه دریافت بروشور
کولئوس جدید
تجربه ای منحصر به فرد

ظاهری عضلانی از جلو و عقب، اتاق بزرگ، خطوط و طراحی های پر قدرت، روشنایی LED و ... همگی باعث شده اند تا توجه هر کسی به رنو کولئوس جدید جلب شود. رانندگی با کلئوس جدید را تجربه کنید و سفر خود را با اعتماد به نفس آغاز کنید.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه مشخصات new button 2
داستر
تکنولوٰژی

مجهز به فناوری روز، رنو داستر شما، یک سیستم صوتی دارد، همراه با کروز کنترل و محدود کننده سرعت.سنسور ها و دوربین عقب به شما هنگام پارک خودرو کمک می کند.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه
تندر پیکاپ
رنو پیکاپ


رنو پیکاپ، علاوه بر ظاهر فشرده و زیبایش، بسیار جا دار و امن است. اتاق بار آن، ابعاد 180*138 سانتیمتری دارد، که همراه با 16 قلاب مهار کننده اش( 6 تا کف اتاق، 8 تا در دیواره اتاق بار و 2 قلاب ریلی تعبیه شده در محافظ شیشه عقب) امکان باربری راحت و مطئن را فراهم می کند و بار با وزن حد اکثر 800 کیلوگرم را تحمل می کند.
در داخل اتاق سرنشینان نیز فضای 300 لیتری مناسب قرار دادن اشیا شخصی وجود دارد.

بررسی مشخصات نگاه کوتاه